• Rookie
FINISAR FTLX8511D3-HW 850nm XFP 10G 300 M multimode optische module 10GBASE-SR/SW 1200-Mx-Sn-I

FINISAR FTLX8511D3-HW 850nm XFP 10G 300 M multimode optische module 10GBASE-SR/SW 1200-Mx-Sn-I

Buyers rating:
€ 38.23

Bedrag

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? voor meer informatie, neem gerust contact See Me verkoper al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.          welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? voor meer informatie, neem gerust contact See Me verkoper

Meer gegevens

Modelnummer:
FTLX8511D3-HW
Merknaam:
SMTE
Condition:
New and Original

Beste verkopers

5 Stks/zak 10 M SC-LC Simplex single-mode glasvezel patchkabel 10 M Simplex 3.0mm FTTH fiber optic jumper
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

5 Stks/zak 10 M SC-LC Simplex single-mode glasvezel patchkabel 10 M Simplex 3.0mm FTTH fiber optic jumper

5 Stks / zak 10 M SCLC Simplex singlemode glasvezel patchkabel 10 M Simplex 3.0mm FTTH fiber optic jumper toepassingen CATVglasvezel communicatie systemenglasvezel datatransmissie Building netwerk toegangbekabeling, ODFFTTX toepassingenkenmerkenlage insertion loss en achterbezinningsverliesgoede echangeability Good Duurzaamheidhoge temperatuur stabiliteit CE, ROHS, FCCspecificatiesbestellen opties1) Connector type : FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA2) Huls Endgezicht : PC, UPCAPC3) Core Type : Singlemode (SM : 9 / 125um), Multimode (MM : 50 / 125um of 62.5 / 125um)4) Kabel Hoeveelheid : Simplex, Duplex, 6 cores, 12 likdoorns, 16 cores, 24 cores, 36 cores, 48cores..5) Kabel Diameter : & phi; 3.0mm, & phi; 2.0mm, & phi; 0.9mm6) Kabel Lengte : 1, 2, 3 meter of aangepaste7) type Kabel : PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum, gepantserde

€ 14.00 14.58
Binnen-en gepantserde 30 meter LC-LC duplex 10 gigabit 50/125 multimode glasvezelkabel OM3 aqua 10 gb patch cord jumper
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Binnen-en gepantserde 30 meter LC-LC duplex 10 gigabit 50/125 multimode glasvezelkabel OM3 aqua 10 gb patch cord jumper

indoor gepantserde30 meter Lclc duplex 50 / 125 multimode 10 gigabit glasvezel om3 kabel aqua 10gb, patchkabel jumper Metalen pantser,Sterke treksterkte!Noot : Lengte en de connector aan te passen, pls gevoel vrij om me te contacteren voor een offerte.100 % nieuwe materialen en de vervoerder klasse kwaliteit.Technische specificaties : parametereenheid Fc, sc, lc / gepantserde glasvezel patchkabel St, mu Mtrj, mpoe2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Insertion loss( typisch)db& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,3return lossdb& ge; 45& ge; 50& ge; 60& ge; 30& ge; 45& ge; 50& ge; 30& ge; 45& ge; 50& ge; 35& ge; 55& ge; 75operationele golflengtenm1310,15101310,15101310,15101310,1510uitwisselbaarheiddb& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2trillingendb& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2bedrijfstemperatuur& °; c 40 ~ 75 40 ~ 75 40 ~ 75 40 ~ 75temperatuur bij opslag& °; c 45~85 45~85 45~85 45~85kabeldiametermm& phi; 3...

€ 49.85
Glasvezel Schoner Reinigt LC/MU 1.25mm + Glasvezel Schoner Reinigt SC, ST, FC 2.5mm Adapters en Adereindhulzen met 800 + Reinigingen
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Glasvezel Schoner Reinigt LC/MU 1.25mm + Glasvezel Schoner Reinigt SC, ST, FC 2.5mm Adapters en Adereindhulzen met 800 + Reinigingen

Kom Shine KOC125 Glasvezel Connector Reiniger / Een Klik Cleaner / Push Cleaner VOOR LC, MU, KOC250 Cleaner voor SC ST FC Connector 2.5mm * een Klik Cleaner voor LC, MU 1.25mm adereindhulzen * SC ST FC Connector 2.5mm   de Een Klik Cleaner is een eenvoudig te gebruiken optie voor cleaning connectors in adapters...

€ 24.10
Finisar FTLF8519P2BNL SFP 850nm
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Finisar FTLF8519P2BNL SFP 850nm

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? voor meer informatie, neem gerust contact See Me verkoper al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? voor meer informatie, neem gerust contact See Me verkoper

€ 48.86
2 Stuks/partij 1x2 Single-Mode Couplers1x2 Singlemode Dual Venster 1310/1550nm 20/80 FBT Koppeling 1*2 FBT Splitter met LC/UPC ABS
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

2 Stuks/partij 1x2 Single-Mode Couplers1x2 Singlemode Dual Venster 1310/1550nm 20/80 FBT Koppeling 1*2 FBT Splitter met LC/UPC ABS

  kenmerken : hoge Optische Prestatieslage PDLuitstekende betrouwbaretoepassingen : CATVLANFiber Sensor Systemenspecificatie : Parameters Unit Peen Peengolflengtenm1310 of 1550 of C + L Band C band of L band Band breedtenm± 40± 401528 ~ 1565 of 1570 ~ 1605 PDLd B≤ 10≤ 15≤ 10≤ 15inbrengenverlies50 : 50d B≤ 7 / 3...

€ 24.00
Optische Power Meter Laser Lichtbron machine TL-560 Optische Power Meter met 30 mw Visual Fault Locator 800 ~ 1700nm
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Optische Power Meter Laser Lichtbron machine TL-560 Optische Power Meter met 30 mw Visual Fault Locator 800 ~ 1700nm

kennisgeving : de Visual Fault Locator hebben 1 mw, 10 mw20mw,30mw, dit is 30 mw versie, als u anders versie, vertel me TL560 optische power meter & visual fault locator :  een (70 tot + 8 voor telecommunicatie gebruikers), ctype (50 tot + 26 voor radio en televisie gebruikers) alsjeblieft vertel mij u is type a of c, dit is zeer belangrijk Product Kenmerkengebruikers kunnen zelfcalibratie (zonder PC), fabriek kalibratie waarden kan worden hersteld;automatische uitschakeling functie kan set;u kunt de referentie waarde, REF relatieve meting;Realtijd display batterij;Steady rood licht output (constante power control circuit)het gebruik van verwisselbare optische poort interfaces met FC, SC chief, meting is nauwkeuriger;twee aabatterijen, low power design, lange tijd;Rubber shell, verhogen bescherming prestaties, geschikt voor veldwerkbeschrijving TL560 Serie draagbare optische multimeter, ook bekend als optische multimeter, een power meter, rode licht in een van de combinatie, zowel PM en rood licht tegelijkertijd worden gebruikt, het kan ook alleen. waarin de optische power module heeft 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm 6 golflengte kalibratie punten...

€ 74.79
48 Cores FTTH Doos, FTTH Verdeelkast, voor Fiber Kabel Distributie
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

48 Cores FTTH Doos, FTTH Verdeelkast, voor Fiber Kabel Distributie

48 Cores FTTH Doos, FTTH Verdeelkast, voor Fiber Kabel Distributie professionele Fabrikant, kwaliteit Gegarandeerd, kopen met vertrouwen.over product : 1) Problemen zoals de grootte en kleur van de meetfout en defotografische proces, Gelieve ons, wij u de meest bevredigendeantwoord.2) Als uw online shop nodig de product foto, welkom downloaden te gebruiken.3) Als selecteren thuis decorration sets of sommige goederen bereiken hoeveelheid wilt groothandel, gelieve me.Betaalmethode : 1...

€ 22.44
Glasvezel patch snoer kabel, lc/PC-LC/pc, 3.0mm, singlemode 9/125, simplex lc 30 meter
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Glasvezel patch snoer kabel, lc/PC-LC/pc, 3.0mm, singlemode 9/125, simplex lc 30 meter

Glasvezel patchkabel kabel, lc / pclc / pc, 3.0mm diameter,9 / 125 singlemode, simplex, 30 meterNoot : Lengte en de connector aan te passen, pls gevoel vrij om me te contacteren voor een offerte.Technische specificaties : parametereenheid Fc, sc, lc / gepantserde glasvezel patchkabel St, mu Mtrj, mpoe2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Insertion loss( typisch)db& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,3return lossdb& ge; 45& ge; 50& ge; 60& ge; 30& ge; 45& ge; 50& ge; 30& ge; 45& ge; 50& ge; 35& ge; 55& ge; 75operationele golflengtenm1310,15101310,15101310,15101310,1510uitwisselbaarheiddb& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2trillingendb& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2bedrijfstemperatuur& °; c 40 ~ 75 40 ~ 75 40 ~ 75 40 ~ 75temperatuur bij opslag& °; c 45~85 45~85 45~85 45~85kabeldiametermm& phi; 3...

€ 14.96
FTTH CATV Systeem Golflengte Division Multiplexer Dual Fiber (2 input 16 output) 8 Kanaals DWDM Mux Demux Module
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

FTTH CATV Systeem Golflengte Division Multiplexer Dual Fiber (2 input 16 output) 8 Kanaals DWDM Mux Demux Module

golflengte Division Multiplexer Dual Fiber (2 input 16 output) 8 Kanaals DWDM Mux Demux kenmerken lage Insertion Loss hoge Isolatie lage PDL Compact Ontwerp goede kanaal te kanaal uniformiteit toepassingen DWDM Systeem PON Netwerken CATV Links Fiber optische versterker golflengte routing specificaties Item Unit Parameters Kanaalscheiding GHz 100 GHZ Golflengtegebied Cband ITU kanalen kanaal Centra nm ITU kanalen ch 4 Passbandwidth nm ≥ + / 0.13 Passband Ripple d B ≤ 0.5 kanaal Insertion Verlies d B ≤ 5 kanaal EXP Insertion Verlies d B ≤ 8 isolatie (aangrenzende kanaal) d B ≥30 isolatie (nietaangrenzende kanaal) d B ≥ 40 polarisatie Afhankelijke Verlies d B ≤ 0.2 polarisatie ModDispersie ps ≤ 0.2 directiviteit d B ≥ 50 terugkeer Verlies d B ≥ 45 optische Power Handling m W ≤ 500 Temperatuurbereik 0 C 5 tot 70 opslag Temperatuurbereik 0 C 40 tot + 85 Fiber Type NA SMF28e + pakket afmetingen mm L100 x W80 x H10 alle specificaties zijn gebaseerd op de apparaten zonder connector bestellen informatie (DWDM504C20110) Product frequentie kanaal ITU kanaal Fiber Type Fiber Lengte Connector DWDM 10 = 100 G 4 = 4kanaal anderen C20 = 1561.42 nmC21 = 1560.61 nm....

€ 382.25
Embedded voeding Systeem ETP4830-A1 15A voor OLT Huawei, MA5683T/MA5680T ETP4830-A1 220/-48 v Fiber communicatie voeding
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Embedded voeding Systeem ETP4830-A1 15A voor OLT Huawei, MA5683T/MA5680T ETP4830-A1 220/-48 v Fiber communicatie voeding

Embedded voeding Systeem ETP4830A1 15 A voor OLT Huawei, MA5683 T / MA5680 T ETP4830A1 220 / 48 v OLT communicatie voeding ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen ETP4830A1 is een AC / DC ingebed power systeem met uitstekende prestaties zoals high power efficiëntie, intelligente batterij management, remote management, breed scala van AC ingangsspanning, etc...

€ 207.75
Ruiyan merk 50 mw Visual Fault Locator Glasvezel Laser Tester Pen
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Ruiyan merk 50 mw Visual Fault Locator Glasvezel Laser Tester Pen

Ruiyan RY3105 50 mw Visual Fault Locator de RYV3105 is speciaal ontworpen voor veld personeel die nodig een efficiënte en economische tool voor glasvezel tracing, vezels routing en continuïteit controle in een optische netwerk tijdens en na installatie...

€ 50.00 53.32
1x2 Mechanische Optische Schakelaar
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

1x2 Mechanische Optische Schakelaar

1x2 Mechanische Optische Schakelaar Beschrijving : de 1x2 glasvezel schakelaar verbindt optische kanalen door regisseren of blokkeren een inkomende optische signaal in de output fiber...

€ 37.39
Fabrikant glasvezel PLC Splitter 1*16 mini module 0.9 1 m met connector optische schakelaar splitter SC/UPC/5 Stukken
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Fabrikant glasvezel PLC Splitter 1*16 mini module 0.9 1 m met connector optische schakelaar splitter SC/UPC/5 Stukken

kenmerken lage overtollige verlies uitstekende directiviteit goede kanaal te kanaal uniformiteit lage PDL hoge kosteneffectiviteit hoge milieu en mechanische stabiliteit toepassing Fiber optische communicatie systeem Fiber optische sensoren CATV Systeem LAN Systeem WAN Systeem prestaties Index Type Unit1 X41 X81 X161 X32 Glasvezel diameterum9 / 125 um & #65288; smf28 & #65289;golflengtenm1260 ~ 1620 Insertion Verliesd B& #65308; 7.0& #65308; 10.6& #65308; 14.0& #65308; 17.3uniformiteitd B& #65308; 0.6& #65308; 1.0& #65308; 1.5& #65308; 2.3 PDL Verliesd B& #65308; 0.30& #65308; 0.30& #65308; 0.30& #65308; 0.30directiviteitd B& #65310; 55terugkeer Verliesd B& #65310; 50operatie Temperatuur& #8451;40 ~ 85opslag Temperatuur& #8451;40 ~ 85 apparaat Dimensiemm4 0 X4 X44 0 X4 X45 0 X4 X45 0 X7 X4 MiniModule Dimensiemm5 0 X7 X45 0 X7 X46 0 X12 X48 0 X20 X6 Module Dimensiemm100 X80 X10100 X80 X10120 X80 X18140 X115 X18

€ 78.86
Handheld Optische Laser Lichtbron 1310/1550nm TLD7002 in Fttx & Digitaal Systeem van Communicatie-apparatuur
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Handheld Optische Laser Lichtbron 1310/1550nm TLD7002 in Fttx & Digitaal Systeem van Communicatie-apparatuur

Handheld Optische Laser Lichtbron TLD7002 beschrijving TLD7002 Handheld Laser bron serie is microprocessor gestuurde intelligente Handheld Laser bron het kan worden gebruikt om de gebruikelijke singlemode glasvezel connector verlies, een singlemode glasvezelnetwerk, LAN, FDDI, ATM, FTTH glasvezel systemen, het kan ook test de telecommunicatie netwerken, CATV systemen die nodig grote dynamische bereik test systeem onderhoud...

€ 73.00 78.11
1 Paar 2 Stuks/partij 16 Kanaals Video Optische Converter 16V1D Glasvezel Video Optische Zender & Ontvanger 16CH + RS485 Data
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

1 Paar 2 Stuks/partij 16 Kanaals Video Optische Converter 16V1D Glasvezel Video Optische Zender & Ontvanger 16CH + RS485 Data

1 Paar 19 inch 1 U Rack gemonteerde 16 Kanaals Optische Fiber Video Media Converter Single Mode Single Fiber FC 20 KM + RS485 Data 1 Paar 2 Stuks / partij 16 Kanaals Video Optische Converter 16 V1 D Glasvezel Video Optische Zender & Ontvanger 16 CH + RS485 Data Product Overzicht : de video (+ Reverse Gegevens) optische converter nemen de geavanceerde internationale digtal video en optischefiber transmissie technologie, en implementeren de transmissie van realtime & synchronisatie, geenvervormingen hoge kwaliteit te multichannel video singnal op de singlecore glasvezel...

€ 38.13
Opnext TRF5736AVLB200
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Opnext TRF5736AVLB200

welkom om See Me Technologie Co LTDkorting voor groothandel?meer deel nummers?offerte voor BOM?al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contactSee Me service...

€ 14.54
Originele SCP6G01-GL-BWH SCP6G44-E3-BWE SCP6F44-GL-BWE.
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Originele SCP6G01-GL-BWH SCP6G44-E3-BWE SCP6F44-GL-BWE.

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? voor meer informatie, neem gerust contact See Me verkoper al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.

€ 20.77
Aluminium CATV FTTH AGC Micro SC APC Simplex Connector met 2 output poort WDM voor PON FTTH OR20 CATV Fiber Optische Ontvanger
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

Aluminium CATV FTTH AGC Micro SC APC Simplex Connector met 2 output poort WDM voor PON FTTH OR20 CATV Fiber Optische Ontvanger

Aluminium CATV FTTH AGC Micro SC APC Simplex Connector met 2 output poort WDM voor PON FTTH OR20 CATV Fiber Optische Ontvanger ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen FTTH Fiber Optische Ontvanger, CATV Optische Equipmentis thuis gebaseerde optische ontvanger catering om de ultieme doel van ontwikkeling van optische toegang en geschikt voor FTTH (fiber om de home) glasvezelnetwerk gebruikers toegang tot de end...

€ 10.26
3 Meter SC/PC-SC/PC, 3.0mm Diameter, OM2 Multimode 62.5/125, Duplex SC naar SC Glasvezel Jumper Patch Cord Kabel,
  • Rookie
Ik vind de klant leuk:

3 Meter SC/PC-SC/PC, 3.0mm Diameter, OM2 Multimode 62.5/125, Duplex SC naar SC Glasvezel Jumper Patch Cord Kabel,

Fiber Patch Cord Kabel, LC / PCSC / PC, 3.0mm Diameter, Multimode 62.5 / 125, Duplex, 3 Meter opmerking : lengte en connector is aanpasbare, pls gerust contact me voor offerte. technische Specificaties : bestellen informatie : glasvezel connector : LC, ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO beentje Interface type : APC,PC, UPC Fiber cores : Simplex, duplex Fiber type; multimode (50 / 125) / (62.5 / 125), Singlemode (9 / 125) Fiber diameter (mm) : Φ 0.9, & phi; 2.0, Φ 3.0 kabel lengte; customiz verzending We schip alle items wereldwijd gratis via economie verzending. alle importeren rechten en belastingen zijn de verantwoordelijkheid van de koper. Items verzonden om bevestigd koper adres van Maandag Tot Vrijdag (Weekend & Vakantie uitgesloten) vriendelijk controleer uw verzendadres zorgvuldig kassa...

€ 7.47